Reportáž: Setkání národnostních menšin

11.11.2010

17. září se v Mostě konalo slavnostní setkání národnosti menšin. Celá akce probíhala v prostorách místního hotelu Cascade. Program byl bohatý a pestrý, sešlo se mnoho hostů.

Zahájení patřilo našim školním mažoretkám. Jejich vystoupení se všem moc líbilo, zaujaly také svými nápaditými kostýmy. V roli moderátorky se předvedla naše redaktorka Markéta Kršková,která všechny účinkující představila a uvedla. Velký úspěch sklidil také taneční soubor malých Žlůťásků včetně malé dívenky, která vystoupila s indickým tancem a zpěvem. Obrovský aplaus také následoval po temperamentních tancích našeho tanečního souboru Sam Roma sam.

Po ukončení organizovaného programu následovala volná zábava. Všichni se dobře bavili, tančili, veselili se a příjemně se občerstvovali u prostřených švédských stolů. Domů jsme se vraceli pozdě večer, příjemně unaveni a plni dojmů a zážitků. Zůstanou nám pěkné vzpomínky a povedené fotografie, které pořídila naše redakční kolegyně Jitka Vaňová. Ty si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Anna Siváková
ZŠ Chanov


téma čísla
Konec - Nový začátek
Rozhovor: Jan Musil V mžiku oka na ulici
Konec - Nový začátek